Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 353 komentarze

Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Służba zdrowia przeżywa kryzys? Nic podobnego. Polskę stać by za darmo leczyć ukraińskich żołnierzy, finansować najdroższe badania, sponsorować protezy, zupełnie dla nich za darmo! W szpitalach na terenie Polski!

 Od lat służba zdrowia, ironicznie zwana „polską” przeżywa kryzys, a przynajmniej tak się to przedstawia nam,  Polakom, którzy, by dostać się do specjalistów, muszą czekać czasem i latami. Wiele operacji, jak i leków niezbędnych do życia, a co dopiero protez, nie jest wcale refundowanych przez państwo, – czyli obywateli płacących haracz na tzw. „służbę zdrowia”. Polacy zdani na „łaskę” „swego państwa”, które przecież utrzymujemy ze swych podatków umierają nie mogąc wielekroć liczyć na podstawową opiekę medyczną. Czy może być lepiej?

   Niestety nie może. W ostatnim czasie „służbie zdrowia” ubyło znacząco środków, zarówno tych finansowych, jak i specjalistów. Nie, nie dlatego by kasę im zabrał ktoś więcej ponad urzędniczą klikę, ale dlatego, że zasoby NFZ przeznaczone dla Polaków, poszły na leczenie Ukraińców rannych w walkach z Powstańcami. Oczywiście wcześniej pomagaliśmy rannym majdanowcom, teraz wszystkich ciężej rannych żołnierzy zwozi się podobno do Polski, przeprowadza skomplikowane badania i operacje, wydaje pieniądze na protezy, to wszystko priorytetowo, Polacy zostali gdzieś z tyłu, w kolejce do szpitali za Ukraińcami, którzy nie mają dylematów, czy ich zabiegi są refundowane, nie muszą nawet płacić haraczu za opiekę medyczną, mają ją za darmo, płaci polski niewolnik!

 Mam pytanie. Gdzie jest opozycja w tym wszystkim? Dlaczego nie informuje o tych gorszących praktykach? Czy jest jeszcze zresztą jakaś opozycja w tym kraju? Niebawem wybory. Czas zadawać kandydatom trudne pytania, przede wszystkim to, kto dlań jest ważniejszy. Polak czy Ukrainiec?

 Domagam się od rządu ujawnienia realnej pomocy udzielanej Ukrainie przez polskiego podatnika!

 Bronisław Komorowski odwiedził leczonych w Polsce ukraińskich żołnierzy:

//fakty.interia.pl/polska/news-komorowski-trzeba-okazywac-szacunek-tym-co-walcza-o-wolnosc,nId,1675495

 

https://www.youtube.com/watch?v=OxSfnrh1l8Y

KOMENTARZE

 • To niech pan Komorowski okazuje szacunek ze swojej pensji, dużej zresztą!!
  Ja tez żądam odpowiedzi na pytanie z jakiej racji okrada się Polaków,po to by bezustannie sypać ukraińcom, to jest skandal.Na jakiej podstawie budżet jest traktowany jak bankomat dla rządu!!!To jest jakieś chore, kto zabiera pieniądze swoim dzieciom skazując je na głód i rozdaje pijakom po osiedlu???????????I kto nam odpowie?????
 • taa!!
  http://m.onet.pl/_m/d700d48c327005088fc0e5a97d5eadb2,62,19.gif
  http://m.onet.pl/_m/97c03e538cd9eba0278adb40213e0fa7,62,19.jpg
 • To są domki Poroszenki,Kliczko,Jaceniuka i Tymoszenko!!
  http://m.onet.pl/_m/73100a6197134e2e15624afaab2edef3,62,19.jpg

  Oto najbogatsi zlodzieje Ukrainy
  Rinat Achmetow - 15,4 mld dolarów
  Wiktor Pińczuk - 3,8 mld dolarów
  Ihor Kołomojski - 2,4 mld dolarów
  Wadim Nowinski - 1,9 mld dolarów
  Henadiy Boholyubov - 1,7 mld dolarów
  Jurij Kosiuk - 1,6 mld dolarów
  Petro Poroszenko - 1,6 mld dolarów
  Kostiantyn Żewaho - 1,5 mld dolarów
  Serhiy Tihipko - 1,2 mld dolarów
  Andrey Verevskiy - 1 mld dolarów

  http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=zasobne+%C5%BCycie+ukrai%C5%84skiej+elity&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0CC4QtwIwAg&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DOY5iJF0jpWI&ei=yd_oVK6tIaHU7Aaq8ID4Aw&usg=AFQjCNGKnXdZHSv_OOiBxxYp_AdAcly3Kg

  http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=zasobne+%C5%BCycie+ukrai%C5%84skiej+elity&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.onet.pl%2Fprasa%2Fzasobne-zycie-ukrainskiej-elity%2Fdmrph&ei=yd_oVK6tIaHU7Aaq8ID4Aw&usg=AFQjCNGEZl_Y2EHrJ_mJGkfofqxJQ3Nlkg
 • nie tylko żołnierzy
  ukraińcy rozpychają się wszędzie, sam widziałem jak ukraiński student wdarł się do lekarza bez kolejki.
 • Szlag może trafić !
  To samo jest ze studentami, okazuje się, że nie mogą sobie dorabiać jak nasi, bo.... mają wizy studenckie !! nie no naprawdę, jak sporządnieli nagle !
  http://rzeszow.gazeta.pl/http://www.polskieradio.pl/7/686/Artykul/1380851,Polska-pomoc-dla-Ukrainy

  100 mln euro dla Donbasu od Ewy metr w głąb, co tam wszyscy nają gest, to wkońcu tylko nasze pieniądze, niedługo rozliczymy podatki to będą nowe..

  http://rzeszow.gazeta.pl/zeszow/1,34962,17463309,Ukraincy_studiujacy_w_Polsce_prosza_o_pomoc_Ewe_Kopacz.html
 • Kolejny dowód
  na to, że dokumenty, do których dotarł W.Poliszczuk ("Gorzka prawda - zbrodniczość OUN-UPA") są prawdziwe.
  http://lotna.neon24.pl/post/114300,braterska-milosc-oun-do-polski

  Nasi ukochani sąsiedzi prowadzą długoterminową, konsekwentną politykę mającą na celu wydarcie Polsce następnych obszarów na dodatek do ziem polskich, które już są pod ich panowaniem. Jak widać, OUN ma swoich przedstawicieli w polskim rządzie, który traktuje takie anomalie jak oczywistość nie podlegającą dyskusji.
  Nie zapominajmy o ukraińskich studentach uczących się w Polsce na koszt Polaków i mających o wiele większe stypendia niż Polacy i którzy stanowię największą grupę studentów zagranicznych.

  Jak chodzi o opozycję, to już to kiedyś mówiłam: z opozycją sytuacja jest podobna, jak z kotem Schrödingera: Kot jest jednocześnie żywy i martwy, a opozycja jednocześnie jest i jej nie ma.
  Dlaczego tak się dzieje - każdy może sobie sam odpowiedzieć na to pytanie.
 • gajowy maria karol
  Coś się w deklu znow pomerdalo ,po niedawnym ciosie jajcem pezez UPA-ńca ?

  Polin od tygodnia "zezwala " na rabunek polskiego gazu przez zbirów z Kijowa,nam od stycznia wprowadza rozliczenie w kwh zamiast m3 ,do tego chrzci gaz ile wlezie.

  wspomnienia bojownika o take Po-skę - gajowego i chazaro-kaszalotkę

  http://www.fakt.pl/polityka/komorowski-dorabial-z-zona-zagranica,artykuly,525871.html
 • @trojanka 20:28:26
  Nazywanie tego "kradzieżą" jest jak najbardziej na miejscu, przecież to są składki i podatki Polaków, których się nawet nie informuje o tym, na jakie cele się je zabiera, a tutaj się okazuje, że bierze się te pieniądze, by "żyło się lepiej" w innym kraju.
 • @trojanka 20:44:07
  A w mediach cały czas przekonują że "Ukraińcy spontanicznie przegonili oligarchów" :) Pozdrawiam
 • @interesariusz z PL 21:05:28
  Być może mają już wyższy status od Polaków w Polsce z racji pochodzenia. Polacy już od dawna w Polsce mają mniejsze prawa od wszelkich obcych.
 • @Astra 21:40:04
  100 baniek dla Ukrainy, nie ma sprawy, pisowcy mówią że to za mało, oni dadzą więcej jak wygrają wybory... pomoc dla polskich rolników? - Nie ma kasy...
 • @lju 22:45:41
  największym problemem jest to że pogadaliśmy sobie, wypuściliśmy powietrze , mam nadzieję że nie po to założyłęś/aś/ ten blog i wielkie nic!!dalej będziemy grabieni, nikt się nie pyta czy się zgadzamy na trwonienie krwawicy Polaków na lewo na prawo.Dalej będą umierały dzieciaki bo nie będzie na ich leczenie, staruszkom będzie się rabować waloryzację co roku jak dotychczas itp.I kolejne 7000 Polaków pójdzie do piachu z niemożliwości normalnego życia w kraju.A Komorowski z Kosiniakiem i Kopaczką...będą zatrudniać i wspomagać ukraińców..
 • @trojanka 23:09:25
  Nie "wypuściliśmy powietrza". Mnie to bynajmniej nie uspokoiło, ale wręcz przeciwnie. Pisanie prawdy jest potrzebne, zwłaszcza gdy wszelkie media wysokonakładowe kłamią, a informowanie już ponad rok temu ustąpiło miejsca propagandzie wojennej w opisywanej sprawie. Pozdrawiam
 • To dopiero początek, system rusza.
  Ja sporo czytałem o stalinowskim terrorze. Poza masowymi mordami według planu (wywieźć do lasu 10 tysięcy złapanych wrogów ludu z danego miasta i rozstrzelać - bez żadnych tam ceregieli, wyciągali ludzi nocą z mieszkań i mordowali) były też procesy. I były oskarżenia i mowy prokuratorów, wszystko jakby zgodnie z prawem. Tylko te oskarżenia to były jawne wymysły, każdy się domyślał. Ale właśnie o to chodziło, na tym polegał ten system, on się domyślał, ale się bał, i szedł na wiec i potępiał zdemaskowanego wroga ludu, i krzyczał - zabić go. I go zabijali.
  Do tego samego Polska zmierza obecnie. To jest robione jawnie, celowo jawnie.
  Niejaki Mikołaj Rey ( pół Francuz, pół Polak, ale ewidentny żyd) padł ofiarą strasznego spisku rozgałęzionej w Polsce siatki agentów Putina ( a każdy rozumie że działanie agenturalnych siatek Putina musi być tępione bezwzględnie) . Tak to jest przedstawiane tutaj, na tzw. niezależnej.

  http://niezalezna.pl/62563-agenci-putina-znow-zaatakowali-w-polsce-ich-ofiara-padl-dzialacz-na-rzecz-wolnej-ukrainy

  Ale już na Frondzie ludzie w komentarzach bez trudu zgadli, że to kompletna lipa, że być może sam rozrzucił te ulotki, albo jacyś jego kumple. Oczywista prowokacja, lipa, oszustwo. Ale to o chodzi żeby oni na to wpadli, po czym poszli na wiec i krzyczeli - zabić agentów Putina. Tak jest w Polsce przygotowywany system powszechnego terroru.

  http://www.fronda.pl/a/v-kolumna-znowu-w-akcji,45359.html
 • @vortex 00:21:50
  Jakby kto jeszcze nie rozumiał. Oni nie będą się bawić w finezyjne rozważania i dowodzenie win. Z czapy wyciągnął grube oskarżenie o agenturalną pracę dla Rosji i zamordują. To może spotkać przynajmniej połowę tutaj piszących. I co z tego że pewnie nikt z tutaj piszących ze służbami Rosji nie ma nic wspólnego. Już tam fachowcy w stylu tego Reya w żadne finezje bawić się nie będą, napiszą o ewidentnych kontaktach ze służbami Rosji (dokładnie udowodnionych, co jasne). A że nie będzie tam prawdziwych dowodów? No i co z tego, tym lepiej, żeby każdy następny zrozumiał że IM żadnych prawdziwych dowodów nie potrzeba. Bo i tak mogą bez krępacji Polaka powiesić czy rozstrzelać.
 • @vortex 00:34:43
  Swoją drogą nie ma informacji aby policja wpadła na trop, chociaż podobno kamery monitoringu to zarejestrowały. Spokojnie, spokojnie, w odpowiednim czasie znajdą kogo trzeba. I może się nawet okazać że z całkowitą pewnością zidentyfikują dla przykładu "vortexa". A co z tego że był wtedy w robocie? Już oni te sztuczki znają, ludowy wymiar sprawiedliwości nie pozwoli się oszukać, wie co to jest bilokacja.
 • @vortex 00:21:50
  Skojarzenia ze stalinizmem w sprawie poszukiwania "agentury" przez środowiska "niezależnej" mam od dawna, nawet ich ofiary te same są co w latach 40tych, księża, narodowcy, patrioci, którym nie w smak gloryfikowanie morderców Polaków i relatywizm moralny. Wówczas w latach 40tych mordowano ich jako "agentów USA", dzisiaj ten sam typ człowieka oskarża tych samych ludzi z tych samych przyczyn o to, że są "agentami Rosji", co zaś do mordowania, wystarczy popatrzyć na komenty ze strony tego faceta odznaczonego przez SB, Sakiewicz, czy jakieś takie ukraińskie nazwisko ma, tam często widać zapowiedzi że będą mordowani ci, którzy zostaną uznani przez Ukraińców za agentów Rosji w Polsce. Ja bym tego nie ignorował, bo poważnie ktoś tym starszym ludziom namieszał w głowach. Pozdrawiam
 • @lju 01:03:47
  Ja tego absolutnie nie ignoruję, jeżeli ktoś tak odczytał moje teksty, to źle odczytał. To jest wszytko na serio. Może być w Polsce bardzo źle, gorzej niż się wielu wydaje. Ja ostrzegam, to nie są żarty.
 • @vortex 01:09:31
  Nie piszę o Tobie, tylko ogólnie o ludziach na co dzień śmiejących się z opisywanego zjawiska.
 • @partyzant 01:19:54
  Nikt nie przeją.
  Wrogów ludu w zasadzie powinno być w cudzysłowie, ale przecież to tak oczywiste. Byle kogo wyciągali z mieszkań i mordowali, oni już później mieli plany, dostali plan zabić 10 tysięcy z danego miasta i zabijali. Bo najpierw to tak mniej więcej, pi razy oko, zabijali takich co ich uważali ze wrogów nowego systemu. Później już było ciężko znaleźć wroga, więc zabijali kto im się nawinął.
 • @vortex 01:46:47
  A tacy ludzie jak ten Rey doskonale znają te mechanizmy (to jest inteligentny człowiek, tak jak Kaczyński dla przykładu) i oni chcą dokładnie ten sam system, tę samą masakrę która odbyła się w Rosji, powtórzyć w Polsce. Nikt nie powinien mieć złudzeń.
 • @vortex 01:54:06
  Zresztą w ramach tego obłędu masowych rozwałek wymordowali też w pewnym momencie tak z pół KPP, głównie żydów. Ja bym panu Rey polecał tę ekscytującą informację.
 • .
  https://www.youtube.com/watch?v=jUKQIlHu3tk
 • @vortex 11:26:20
  Te sceny są tak fatalne.
 • @trojanka 11:14:48
  Być może ta karetka służyła wówczas jako taryfa dla jakiegoś ukra?
 • @kfakfa 22:25:10
  Choćby razem pracowali po 24 godziny na dobę to i tak by 290 tys zachodnich marek nie zarobili wtedy a znając ich pracowitość????. No jakim cudem ponoć opozycjonista a raczej "opozycjonista" miał paszport na kraje zachodnie? widać bardzo się dziennikarzyny starają uwiarygodnić tę sumę, bo pytania o nią, skąd u takiego gołodupca wtedy, był nikim taka suma, no i za co są co rusz zadawane.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY