Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 353 komentarze

Magiel Politycznie Poprawny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy z nas zna "magiel", wiemy że jest w nim wiele spraw ważnych, ale nic nie jest w nim tak ważne, jak obrona politycznej poprawności i "lewackich wartości".

 Do wczoraj komentowałem w „maglu”, komentowałem, nie publikując żadnych swoich notek, nie wiedziałem bowiem, czy warto. Jak się okazało nie warto tam publikować czegokolwiek, bo dyskusja merytoryczna jest niemożliwa w ścieku personalnych obelg, a publikowanie własnych tekstów, czy liczenie na dyskusję, przypomina rzucanie pereł przed wieprze, ktorych grono się tam zebrało.

   Widziałem napastliwe zachowanie małej grupki lewicujących trolli, którzy czynili wszystko by wygenerować sztuczny ruch na portalu, przecież wiele osób wchodziło tam często tylko po to, by sprawdzić, czy aby znowu ich nie spotwarzono i tym właśnie karmili to obrzydliwe zjawisko.

 Jest mi poniekąd przykro, że blogerzy, których do niedawna szanowałem, upadli tak nisko, by dla przyklasku określonych ludzi podłych, zniżali się do takiego poziomu, nie wiem też, czy uda im się kiedykolwiek odzyskać dobre imię po nieuzasadnionych atakach na ludzi, których jedyną winą było pisanie prawdy i nie uleganie presjom kilku wiodących lobby. Komuś się zaprzedali i stracili swój Honor, co jest o tyle smutne, że uczynili to za cenę „klikalności”.

 Czuję obrzydzenie, że wielka sprawa, jaką jest protest przeciwko sprzedaży naszych polskich lasów, był rozgrywany przez „magiel” wyłącznie w celu promowania „magla”, a uczestniczący w tym ludzie, najbardziej zaangażowani, byli też najbardziej atakowani w celu uczynienia całej inicjatywy przeciw skuteczną. Już zresztą ona sama została skutecznie zakrzyczana bluzgami i straciła całą powagę. Nawet tak mały protest został skutecznie wygaszony. Zastanawiające jest w tym jednak to, z jakim fanatyzmem broniono tam targu Komorowskiego z Amerykanami w sprawie polskich lasów, by nimi spłacić haracz dla żydów.

 Oczywiście spraw podobnych było więcej, od popierania wzorem Anne Applebaum UPA i usprawiedliwiania mordowania Polaków, a na usilnym promowaniu lewackiej nowomowy kończąc. Czy jakikolwiek Polak może pisać na portalu, gdzie jeden z administratorów notorycznie Polaków obraża, a na stronie pejsbukowej reklamuje satanistyczną i antypolską rozgłośnię radiową?  Cóż to za niepoprawni politycznie ludzie, którzy mają uciechę w rozgłośni promującej homoseksualizm?

 Czemu może służyć taki magiel? Z jednej strony na pewno jest świetnym narzędziem pomocniczym w wygaszaniu nastrojów, ludzie zaś chcący działać, na przykład w obronie lasów polskich, stracą swoją energię i czas na odpieraniu prymitywnych personalnych ataków, zyskuje na tym zawsze „polityczna poprawność”, w maglu rzecz najważniejsza. No i oczywiście nic nie generuje tak ruchu na portalu blogerskim, jak konflikt, im jest ostrzejszy, tym więcej sztucznego ruchu, bo każdy chcę zobaczyć, co na jego temat troll napisał i każdy chce się w naturalny sposób bronić, a obrona ta, jest paradoksalnie niczem innym, jak karmieniem takich paskudnych kreatur i zachęcaniem do podobnych ataków w przyszłości.

 Jedyną moją radą dla osób, które wciąż odwiedzają ten magiel, jest to, by tego zaprzestali, zobaczcie z kim macie tam do czynienia. Do niedawna w „maglu” była statystyka ile osób odwiedziło portal na dobę, z wyszczególnieniem krajów, nie jest dla mnie rzeczą dziwną że statystyka została zdjęta, nigdy bowiem nie widziałem, by liczba odwiedzających na dobę przekroczyła setkę, więc komentujący i piszący, nikt więcej, sama zaś klikalność notek, to ruch generowany sztucznie.

 To by było na tyle odnośnie „magla”, nie chcę poruszać spraw personalnie, nawet nazwy portalu nie uważam za właściwe podawać, zainteresowani bowiem wiedzą o co chodzi, zaś niezainteresowanym i tak nic to nie powie. Notka powstała z komentarza, który jednak nie wpasował się w komentowany wpis, więc postanowiłem zamieścić go oddzielnie, proszę więc tą notkę traktować jako osobny komentarz, dla osób zainteresowanych. 

KOMENTARZE

 • @
  Tutaj też dość długo panował kult klikalności.
  Kiedyś - zbanowałem znaczną ilość trolli z wymienieniem ich nicków.
  Sytuacja znacząco poprawiła obraz portalu a nawet trolle w swych komentarzach wykazują pewną wstrzemięźliwość.

  Myślę, że wraz z powrotem samodzielnie myślących blogerów - akcję czyszczenia trzeba będzie powtórzyć.
  Byłoby to doskonałą metodą na wzrost jakości tekstów i poziomu tego portalu. Myślę, że z korzyścią dla wszystkich.
 • pełna zgoda...
  ...dodałbym sztuczne pompowanie odsłon swoim pupilom, sztuczne generowanie lajków...
  ...sztuczny ruch spowodowany ściągnieciem posiłków od TevelDe (wide WC Kaczka)...stosowanie podwójnych nicków, które stają się w niedługim czasie purpuratami do pałowania -6 niewygodnych... to tylko główniejsze moje zastrzeżenia...pełna socjotechnika stosowana w sieci...najlepszym sposobem jest niekarmienie trolli gdyż zdechną z głodu, tym bardziej, ze spalili sobie mosty już wszędzie ...:)))..pozdrawiam z 5*
 • @radzioron 11:24:47
  ...co strugasz głupka, jestem tu już od dłuższego czasu i wiem, że namiętnie czytasz moje posty :)))...
 • @radzioron 11:43:41
  he he he...no to jak stawiasz pałę, to się nadajesz tylko do magla:)))...podać ci linka ?:)))
 • ...
  Najśmieszniejsze jest to, że na pewnych portalach skomentowano tą notkę i stwierdzono, że chociaż nie padły żadne nazwy, to pisząc o świńskim zachowaniu, na pewno piszę o nich. Przypomniał mi się stary dowcip, jak złapano chłopaka, który farbą pisał na kamienicy "rząd jest do dupy", na co w sądzie się tłumaczył, że chodziło mu o rząd innego kraju, na co sędzia miał odpowiedzieć - My już dobrze wiemy, który rząd jest do dupy... więc tą mizerną notką trafiłem w sedno, wszystkie świnie i ludzie podli poczuli się urażeni i przyznali że notka o nich traktuje.
 • @radzioron 11:43:41
  Wielkie Ja z Gdyni mówiło kiedyś, że też czyta do porannej. :)) Niestety, Ego na dodatek jeszcze płodzi do porannej paszkwile na Polaków, oprócz stawiania pał.
 • Autorze
  Za Twoją namową po raz pierwszy odwiedziłam strone na FB... poziom jej jest zastraszający. Faktycznie, żenada...
 • @Lotna 11:58:33
  Ja wczoraj pierwszy raz tam wstąpiłem chcąc promować notki w sprawie lasów, a miast tego zobaczyłem info z "wiodących portali" i to pedalskie radio, część info już wczoraj skasowali, ale mimo to wstydziłbym się promować cokolwiek z tej pejsbukowej strony.
 • @Lotna 11:58:33
  FB, to prywatna inicjatywa Qquńka, więc dlatego taki "poziom" pozdrawiam
 • @radzioron 11:59:02
  ...no no no ...nie zapieraj się tak pazurami :))))
 • @lju 11:53:41
  to jest dokładnie jak z tymi nożycami i stołem...walnij w nożyce, a stół się odezwie, albo na odwrót, czy jakoś tak hi hi hi

  ten przykład z "rządem do dupy" jest fenomenalny :)))
 • Nie chcesz poruszać personalnie i nazwy tego portalu? :))
  Niepotrzebnie... Twój wpis ten portal zamieścił w swoich "polecankach"

  //no to się spełniło.... maruś - 22 Stycznia, 2015 - 10:41 .... na naszych oczach narodziła się nowa gwiazda, która dołączyła do pozostałych : prorok Kurzeja, były pos. Wrzodak, dr. Genek, gwiazdeczka La Lunia, Jędrek Hadacz... i parę innych znakomitości. To oni stworzyli nową " Drogę mleczno/spirytusową". Właśnie w/szan. *Liuszyn* dołączył do elyty. Biedny facuś.... on się tutaj żywcem spalał. ps. .... Droga Verito - ale Pani chyba zostaje :-))) ? Podoba mi się! 4 Nie podoba mi się! -1 Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz Źródło: http://niepoprawni.pl/polecanka/magiel-politycznie-poprawny© Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :)
 • @lju 12:33:28
  sorki skasowało mi się :))
  zamieściłam jeszcze raz poniżej
 • @Astra 12:36:36
  Haha... cóż! Napisałem o dwulicowych, zaprzedanych lewakach i sami się zgłosili ci, którzy do bycia nimi się poczuwają, nie musiałem pisać o kogo chodzi, oni sami się pięknie pod tym podpisali :) Pozdrawiam
 • Opisywany portal stał się miejscem w pewien sposób unikatowym
  Żaden inny portal w Polsce nie wprowadził tylu rozwiązań pozwalających w sposób bezkarny trolować i atakować personalnie uczestników dyskusji.

  Na domiar złego te niedopuszczalne praktyki są interpretowane przez administrację jako przejaw wolności słowa i budowanie "wspólnoty". Zdaniem adminów hucpa uprawiana tam przez trolli i pałkarzy - stanowiących zespół koordynujacy swoje działania, czego nawet nie ukrywają - ma rzekomo odzwierciedlać preferencje czytelników i uczestników "debaty".

  Po owocach poznacie ich.
 • Pisałam do tamtejszej ADM
  Zgadzam się jednakże z miarką i Veritą, że system punktowania komentarzy jest błędny i destrukcyjny. Miarka przeprowadził bardzo wnikliwą i wszechstronną analizę na ten temat...... Nie możesz lekceważyć faktu, że system punktowy stał się narzędziem nękania wielu świetnych blogerów, ..... kreatywnych, pomysłowych, oddanych Polsce, etc. przez grupę kilku nieuczciwych pałowników, drwiących w sposób otwarty z założeń tego systemu.

  System punktowania komentarzy, który stworzyłeś, jest wykorzystywany przez tą grupę (razem z prymitywnymi obelgami, manipulacjami i kłamstwami) do niemerytorycznego zwalczania osób, których poglądów poltycznych, społecznych i religijnych pałkownicy nie podzielają. To często przybiera formy tak dalece niedopuszczalne, jak negatywne punktowanie cytatów z dokumentów papieskich czy wspaniałej polskiej poezji.To nie służy pięknej..... debacie publicznej. To narusza godność wielu blogerów i komentatorów, naraża ich na negatywne skutki psychiczne, a nawet somatyczne.Ten system jest niespójny z misją tego portalu.

  Dostałam odpowiedź:

  Doskonale rozumiem, że można mieć uwagi. Nigdy nie twierdziłem że ich nie można mieć, czy że ten system jest idealny. Wręcz przeciwnie - na mojej liście rzeczy do zrobienia jest wiele pozycji. System będzie udoskonalany. Głównym kryterium jakie będzie brane pod uwagę to przydatność dla administracji i moderacji w prowadzeniu serwisu, dalszym przydatność dla użytkowników.
 • @Rebeliantka 12:44:27
  Pewnie to właśnie jest celem samym w sobie, stworzyć "magiel" bez żadnych zasad, cyrk, a w cyrku przecież pełno publiki i nie szkodzi im wcale, że na arenie zostaną same małpy, liczy się ruch. Preferencje czytelników są jasno widoczne, tylko jacy to będą teraz czytelnicy? Pozdrawiam
 • @lju 12:51:36
  Moim zdaniem, ten system punktowy nie odzwierciedlia preferencji czytelników, tylko priorytety grupy trolli i lobbystów, wykorzystujących pałowanie i obelgi do tworzenia fałszywego obrazu opinii publicznej.

  To oczywiście może skutkować odpływem części poważnych czytelników, a na pewno poważnych blogerów.

  Nikt na dłuższą metę nie pozwoli sobie, aby go anonimowa grupa ciągle poniżała i uniemożliwiała merytoryczną dyskusję pod jego notkami.
 • @Rebeliantka 13:43:27
  Raczej niczyjej uwagi nie będzie zajmował portal, który zajmuję się bezsensowną łupanką. Wszelka dyskusja padła tam przygnieciona obelgami. Mi tych ludzi jest szczerze żal.
 • @radzioron 12:33:52
  A Ty się Radek wyraźnie nie wyspałeś albo wstałeś lewa nogą

  Paru blogerskich spamerów się pojawiło ale za niedługo ten proceder zostanie ukrócony w sposób techniczny - jedna notka na dzień. Nieliczni będą mieli dyspensę.

  Admini nic nie muszą przestawiać, żeby pozorować ruch. Ruch jest automatyczny - od góry do dołu i z każdą nową notka w Polecanych wszystkie inne zmieniają pozycję.

  Serdeczności :)))
 • @lju 12:40:19
  //nie musiałem pisać o kogo chodzi, oni sami się pięknie pod tym podpisali :)//

  I to jest najzabawniejsze :)))

  Było o "rządzie" o "nożycach" to jeszcze warto wspomnieć o "czapce" co na złodzieju gore :))))))))))))))
  Żałosne ptysie, to chyba ciężko tak pracować na kilka nicków...

  Mogą spokojnie założyć Klub WZN (klub wyp... z Neonu :)))
 • @Rebeliantka 13:43:27
  //wykorzystujących pałowanie i obelgi do tworzenia fałszywego obrazu opinii publicznej.//

  Fałszywym obrazem opinii społecznej to zajmują się fachowcy a une żadnymi nie są :)
  Kiedy przeczytałam, że email od marynarza z Norwegii to "rozpoczęcie reperkusji międzynarodowych" ... nnoo nie wiedziałam czy sie śmiać czy płakać .. wybrałam to pierwsze :))))))))))
 • @Rebeliantka 12:44:27
  //Żaden inny portal w Polsce nie wprowadził tylu rozwiązań pozwalających w sposób bezkarny trolować i atakować personalnie uczestników dyskusji.//

  Już dawno pisałem, że to nowy eksperyment socjotechniczny. Jaki cel?
  Oprócz namolnej dezinformacji i propagandy sprawdzenie do jakiego stopnia normalni ludzie dają się poniżać. Z tym ostatnim to chyba im trochę wyszło...
 • @Rebeliantka 13:43:27
  Dobrze piszesz i masz wiele racji ale tak naprawdę to także Wasza wina (w tym Twoja), że daliście się wciągnąć do walki w kisielu.

  Trolli takich jak tam się olewa, omija a jak ma się możliwość to banuje. Innej drogi nie ma.
  Gdybym ja ich tutaj dłużej tolerował to zrobili by z neonu to samo. Ludzie, ci normalni, omijaliby nas szerokim łukiem. A tak, od roku podwoiliśmy ilość unikalnych użytkowników i wejść. Autorów też przybyło, wielu wróciło.
 • @Astra 15:38:02
  he he he...faktycznie poruszył ziemię :))) międzynarodowe reperkusję ...khe khe khe
 • @Astra 15:38:02
  //nie wiedziałam czy sie śmiać czy płakać .. wybrałam to pierwsze :))//

  Ja też najpierw wybrałem to pierwsze ale potem łzy same popłynęły...:))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:39:32
  Dla Ojczyzny można wiele znosić. Gdy ma to sens, gdy jakaś ważna informacja może dotrzeć w ten sposób do różnych czytelników.

  Jednakże, gdy każda dyskusja pod notką przeradza się w permanentny atak trolli, mija się to z celem.
 • @trybeus 15:46:51
  Okrutny jesteś Kogutku...
  To nie wypada tak się nabijać z nieszczęścia, które go dotknęło. Pomyśl o jego rodzinie? Jaką gehennę oni muszą przechodzić?...

  (No chyba, że zamknęli go w piwnicy i przez otwór w drzwiach podają wałówkę i napitki. Zwłaszcza to ostatnie...:)))))
 • @Rebeliantka 15:50:49
  Zgadza się, mija się z celem Ale oni po to tam są!
  A Ty tracisz czas...

  Choć jakby się tak dobrze przyjrzeć to może masz trochę racji. Ja też często dyskutuję z trollami bo w sumie piszę do innych a ich tle moje racje mogą być bardziej wyraziste.
  Tylko jakiś umiar musi być...:))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:48:52
  //Ja też najpierw wybrałem to pierwsze ale potem łzy same popłynęły...:))))//

  Nooo bo Ty widać wrażliwy chłopak jesteś .. zawsze wiedziałam, że go lubiłeś tylko mu tego nie okazywałeś :P
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:53:27
  sam se wykuł swój los... :))

  ...napitki ważne coby się nie odwodnił :))pozdr
 • @partyzant 16:03:03
  Mnie chodzi o to, że "fachowcy" owszem potrafią pałować i ten pomysł punktacji jest właśnie z onetów różnych, ale tutaj jest stosowany ordynarny stalkink i to jest właśnie niezawodowe podejście do tematu.

  To przy pozwoleniu admina mozna stosować, ale dla czytających z zewnątrz budzi obrzydzenie...
 • @radzioron 11:21:42
  Cóż. Ja tam bym może i Trybeusa zbanował.... ale co z kurnikiem?
  Czy godzi się kury zostawiać bez przewodnika?

  PS. Wspomniany, po kilku wyjściach poza płot i stoczeniu kilku walk, nabrał znacznej ogłady i grzebień mniej mu czerwienieje.
 • @Astra 16:03:06
  To, że jestem wrażliwy i dobry jak baranek to prawda i niektórzy o tym wiedzą a reszta niech mnie uważa za zimnego drania :)

  Jadę jutro do Oświęcimia stawiać Krzyż, żeby rzytkom uświetnić celebracje. Szkoda tylko, że Władymira nie będzie bo chciałem zrobić z nim wywiad dla NEonu... :))))))))
 • @radzioron 16:28:20
  No to Ci wybaczam.
  Tylko z syropami uważaj :)))))))))

  Pozdrowił również :)
 • @radzioron 16:39:08
  Radek, dajże już spokój Kogutkowi...

  Jeśli ktoś mógłby mieć do niego pretensje to jestem właśnie ja.
  Każdy może w dobrej wierze pobłądzić, ważne żeby umiał się opamiętać.
  Ja też błądziłem...
  Zamiast trzymać tutaj tych trolli tyle miesięcy to powinienem ich wyp... od ręki. Szkód i smrodu narobili co niemiara. Też późno się obudziłem.
  I co? Będziesz na mnie krzyczał? No to krzycz... :P
 • @radzioron 17:09:28
  Wiedziałem... :))

  Zrób sobie okład z młodych piersi. Kurczęcych :P
 • @radzioron 17:34:32
  Ale ja miałem na myśli młode, świeże piersi...
  Jakie KFC... Zlituj się :(((
 • @radzioron 17:34:32
  Kaczki bywają postarzałe. :)
 • Fajny komentarz wpadł mi w oko :))
  //A ja powiem tak - Obrazek użytkownika contessa contessa - 22 Stycznia, 2015 - 15:21
  dajcie spokój z tym neonem! Przestali syf robić na NP.PL to teraz Wy go robicie bo dla Was dzień bez wspomnienia o neonie to dzień stracony. Tego już nawet piaskownicą nie można nazwać. Zajmijcie się propagowaniem APELU zamiast robić magiel na portalu.
  Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1462127#comment-1462127 //


  //Maruś..głupio ci? Obrazek użytkownika Verita Verita - 22 Stycznia, 2015 - 17:29
  Contessa musiała ci utrzeć nosa? A co do twojego pytania...zostanę , jeżeli przestaniesz prowokować awantury. Ci dwaj na J J muszą zaistnieć mimo,że nie mają nic do powiedzenia.Stąd te prowokacje i wszczynanie pyskówek.Nie idź tą drogą.Nie na tym polega miłość bliźniego czy solidarność przyjacielska by bezkrytycznie popierać każdą głupotę. Czasami jak zbierzecie się do KUPY (nomen omen oto Polska właśnie) to widzę czterech pancernych i szarika.Pozdrawiam

  Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1462127#comment-1462127 //

  To już nawet ichnia bulgarynka hrabina zauważyła, że jej koledzy robią siarę...:))))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:19:54
  Taaa zauważyła.. tyle, że sama jest maglarą.. jak pouczała Krysię...

  Razem ze swoim kolegą z Gdyni tak pouczają, oczywiście innych.. takie mundre :))
 • Jeden z wielu przykładów bezczelnej manipulacji
  Wpisuje się na tzw. gadaczce nowa osoba na NP (tylko 3 komentarze):

  Zum Alten Pastorat: Zarejestrowałem się na tym portalu niedawno, żeby poprzeć akcję -ratujmy polskie lasy - ale chyba popełniłem błąd. Wy tu uprawiacie Państwo jakieś personalne boje i pierdoły antypolskie. Generalnie po bliższym przyjrzeniu się, portal jawi mi się jako jakiś żydowski lub/i pisowski płatny lobbing. Aż dziwię się niektórym, że z tym tałatajstwem dyskutują i tracą czas na masonerię.

  "Ripostuje" Mind Service:

  Mind Service: @Zum - większości blogerów to przeszkadza, ale nie mamy na to wpływu - administracja nie reaguje i toleruje soviecką dzicz i płatnych trolli z NeOnu24.ru, którzy postawili sobie za cel zniszczenie albo przejęcie tego portalu
 • @Rebeliantka 21:18:34
  Tyle, że odpowiedź tego pierwszego nie pozostawia wątpliwości kogo ma na myśli:

  // Dokładnie tak, To miałem na myśli. Jeżeli administracja nie reaguje na żydów i czerwonych wyrzuconych z innych portali i pozwala im tu trollować i toleruje ich, to macie problem z administracją. Ale to Wasz problem i problem administracji, mi nic do tego.11 minut 10 sekund ago

  Źródło: http://niepoprawni.pl/
  © Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :)
 • @Astra 21:29:29
  Więc na miejscu MS... najrozsądniej było by.. zamilknąć.
 • @Rebeliantka 21:18:34
  Rebeliantko...cosik mi się widzi, ze Minduś długo tam nie pociągnie...znów kąsa rękę wielkiego Gawriona:)))..krytykuje perfidnie jego "wielkie dzieło", czyli elektroniczno- punktowego pastucha dla blogerów ...:))pozdrawiam
 • @Astra & Rebeliantka
  Ubawiłem się :))))))))))))))
 • @Astra 21:30:58
  No ale zobacz co ta rzytowska menda pisze:

  //Amerykanie są numerem jeden na świecie, chcą tacy być – i jeszcze długo tacy będą. Na horyzoncie nie widać żadnej konkurencji. Jest już jasne, że szacunki o zamianie miejsc z Chinami są mocno przesadzone. Jeśli nawet Chiny osiągną gospodarczo poziom Ameryki, to nigdy nie osiągną poziomu per capita. Nie mają też co nawet marzyć o zrównaniu się z amerykańską potęgą militarną. O Rosji nie ma tu w ogóle co wspominać. Amerykańskie wydatki na zbrojenia się od 10 do 15 razy większe, niż rosyjskie.
  polecanka/usa-silne-rosja-izolowana-falsz-propagandy-czy-prawda//

  To ta rzytoska menda straszy Rosją a teraz pisze, że to USA zbroi się "od 10 do 15 razy więcej", niż ruskie...

  Nie wiem, nie jestem specjalistą od chorób psychicznych ale spytam się fachowca :))))))))))))))
 • @Rebeliantka 21:18:34
  Ładnie się na swojej manipulacji przejechał :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:40:37
  To nie jest choroba... to stan umysłu, coś dużo groźniejszego niestety...
 • @lju 21:43:21
  On tego tak zapewne nie postrzega. Najważniejsze dla niego, że znowu opluł Neon ;)
 • A "niepełnosprawne.pl"
  znowu wymuszają lajki...

  Żenada :)))
 • @Rebeliantka 22:29:06
  To jest tylko plucie pod wiatr, bo on tak naprawdę pluję na siebie. Gdzie MS i Jazgot byli przez ostatnie kilka lat? Na jakim portalu? Oni chcieliby tutaj wrócić, gdzie mogli napisać setki notek, ale nie mogą i to powoduje u nich frustrację. Sądzę, że jakby SL zdjął im bana, to w trymiga by się tutaj pojawili i odgrywali nowe role, zwłaszcza zgrzybiały Gdynianin, ale wiedzą, że to niemożliwe, więc są neofitami na NP i NB, z tym że tam nawet widzą, ich śmieszne podlizywanie się administracji z uwagą by zawsze być po linii, ale jedyne co mogą zaoferować to atakowanie NE, co przeradza się obecnie w reklamę portalu. Dziwna ta ich niepoprawność - taka samo zaprzeczająca sobie. Portal tworzą ludzie, w przypadku NP niestety ci najbardziej krzykliwi, ale znając życie, za pół roku ich już tam nie będzie, bo albo dostaną kopa jak z innych portali, albo tak go pogrążą, że straci on sens istnienia. Nie dziwią mnie więc słowa jednej z osób, że ta grupka ludzi działa w interesie jednego z portali by płoszyć blogerów z innych - coś w tym jest. Spirito przyznaj się :) Oczywiście żartuję, chodziło o zupełnie inny portal.
 • @lju 10:23:49
  A do czego mam się przyznać?

  - wywaliłem ich stąd
  - zrobiłem to o parę miesięcy za późno
  - wciskają się drzwiami i oknami na neon ale nadaremno...

  Więcej grzechów nie pamiętam :))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:36:49
  Wiem, wiem. Oni robili tutaj to samo co teraz na NP, ale na jednym serwisie się tak nie zachowują, wręcz przeciwnie, a jest to grupa medialna, która już w przeszłości występowała przeciwko wolnej blogosferze i atakowała ją z różnych płaszczyzn, w czym wspomniani mieli swój udział, to nie moja opinia, według mnie to po prostu stare głupie dziady, zapatrzone w siebie i chcący zaistnieć w nowych środowiskach za wszelką cenę. Jazg kiedyś napisał płaczliwą notkę na Neonie, że na NP go prześladują bo jest stąd, musiał więc wejść w buty tych o których pisał, by go zaakceptowali.
  A ja jestem teraz "desantem" z Niepoprawnych hehe.
 • @lju 11:09:05
  No to witamy "desantowca" :)))))

  Tutaj nie ma takich wymyślonych problemów. Tu się pisze i dyskutuje. Czasami na ostro. Ale trolle upierdliwe są kasowane.

  Ta grupka żałosnych dziadów nie jest żadną "grupą medialną".
  I tyle co mogą to popluć na mnie bo to anonimy, popluć na nasz portal a tak w ogóle to szczają sobie po nogach.
  Takie obszczymurki netowe.
 • @lju 11:09:05
  ale tam dziś hula wiatr... fiu fiu :))

  nie rozumiem tego, żeby tak swój własny portal rozłożyć na łopatkach..myślę o Gawrionie...Dixi wyprowadził mu blogerów, ale była szansa na normalny portal, potem ktoś przestawił wajchę...i widac było kto pieszczoch, a kto non grata...

  ..z drugiej strony takie akcje jak Ratuj Lasy, akcja szczytna, ale jest jedno ale, gdybym miał portal i chciał robic takie akcje, to musiałbym zrzucić z siebie anonimowość, musiałbym firmować sobą z imienia i nazwiska...no bo jaki jest sens, kiedy broni lasów jakiś @nick...
  przypomina mi to seksmisję i ten motyw kiedy kobity dowiedziały się, że ich szefowa to chłop, co se cycki przyprawia, :)))

  https://www.youtube.com/watch?v=Sk6W7MH7mBk

  ...czy ktoś wie, kim jest pan G. ???
 • Moim zdaniem
  to zadziwiające jest, jak można tworzyć aż tak dziwaczną i niekorzystną politykę informacyjną.

  Dzisiaj na NP są 2 świetne teksty w ogóle niepromowane:

  http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/pelzajacy-25-letni-rozbior-polski-kto-nas-ostatecznie-przejmie

  http://niepoprawni.pl/blog/miarka/bronmy-lasow-bo-tak-trzeba

  Za to lansuje się to badziewie:
  http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/czego-my-nie-wiemy-choc-powinnismy-wiedziec

  Z treści tekstu wynika, że Jazgdyni podciągnął się w wiedzy tak mniej więcej na poziom gimnazjum i krzyczy "Eureka". Jeszcze sugeruje w tytule, że społeczność NP też taka głupia i odkryła dzięki niemu te podstawowe fakty, o których już mówią wszyscy w Polsce, co mają IQ powyżej 100 jednostek.

  Aż musiałam się włączyć i przypomnieć mu, co pomija w swojej "kreatywnej" analizie, zapewne ze strachu, a także potwornego dyletanctwa.

  Oczywiście rzucił się zaraz na mnie tłumek klakierów JzG, obrzucając epitetami i odejmując kolejnych 300 punktów. W ciągu ostatnich kilku dni wypałowali mnie na jakieś minus 1600 ;(

  Ale co się nie robi dla Ojczyzny. Poświęcam się na tym portalu, bo szkoda byłoby, aby powtórzył się casus Solidarności, gdzie na wielkim zaangażowaniu prawych ludzi wypłynęły różne męty, które do dzisiaj rozgrabiają Polskę w interesie własnym i zagranicznych mocodawców.

  Swoją drogą, to zaczynam rozumieć, dlaczego wiadoma nacja tak pogardza szabes-gojami.
 • @trybeus 13:21:42
  Cóż... faktycznie, nikt chyba nie wie nic. Dla mnie to bez znaczenia, ale dziwne jest to w kontekście zwłaszcza tych ludzi, którzy tak psioczą na inne portale, bo nie podoba im się skład administracji, podczas gdy o portalu, z którego piszą, tak na prawdę nic nie wiedzą.
  A sprawa akcji dotyczącej lasów, jak zauważyłeś szczytna, ale czemu ma służyć? Głosowanie już było w sejmie, więc nie presji na polityków, nagłośnienie zmowy Komorowskiego i wymuszaniem haraczu przez żydów też nie, bo akcja ta wręcz piętnuję mówienie prawdy na ten temat. Brak w tym konkretów, może Rebeliantka coś podsunie Niepoprawnym i wezmą jej pomysły jako swoje, z "wdzięczności" plując na Nią, jak czynią do tej pory. Brak tutaj celu, dążenia do czegokolwiek, raczej chodzi chyba o odtrąbienie sukcesu, że dzięki akcji zaczętej pod koniec stycznia tego roku, w sejmie nie przeszła ustawa w grudniu zeszłego roku. To mi przypomina paranoję "zgrzybiałego", który pisał, że RM przyłączy się do JEGO akcji, tylko że RM prowadzi tą akcję od kilku lat. Jakby "zgrzybiały" nie słuchał Antyradia tylko RM, to by wiedział, ale co on może o tym wiedzieć, jeśli pisze takie rzeczy:
  ..."Akcja RATUJ LASY!, którą rozpoczęliśmy na portali niepoprawni.pl, a do której nasze bogi się też dołączyły"
  http://naszeblogi.pl/52305-czego-my-nie-wiemy-choc-powinnismy-wiedziec

  Ciekawe jakich bogów miał na myśli?
 • Ciekawe
  http://wpolityce.pl/media/230915-co-jest-ciekawe-a-co-nieciekawe-czyli-jak-media-pasjonuja-sie-kazdym-dokumentem-z-wikileaks-z-wyjatkiem-tego-o-planach-prywatyzacji-lasow-w-polsce
 • @Rebeliantka 01:43:32
  To jest właśnie sedno tej całej sprawy. Wszyscy nagle oślepli i jeśli już ktoś mówi o sprawie lasów, udaje że tego nie było, by czasem nie poruszyć wątku tej zmowy, a to rzecz najistotniejsza przecież i powinna spowodować polityczne i medialne trzęsienie ziemi, ale każda opcja podchodzi do tego jak do jeża, znowu jakieś "porozumienie ponad podziałami" w tej sprawie. Pozdrawiam!
 • @lju 02:05:00
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/569-bronek-lasy-panstwowe
 • @night rat 04:49:01
  Własciciel portalu odmawia wszelkich zmian systemu.
 • @night rat 04:50:41
  Na to wygląda.
 • Dziś rano otrzymałam PW od Jozia z Londynu
  Cytuję:

  "Jozio z Londynu 8:18 przed południem Usuń Blok
  A teraz jozio siedzi i pracowicie wstawia mi " szóstki". Już chyba z 140 naprodukował".

  Chyba rzeczywiscie mi tyle wstawił. Oczywiscie nie omieszkał się tym "pochwalić".

  No cóż, nie zamierzam być workiem bokserskim i spluwaczką dla dziwnych ludzi.
 • @ALL
  Nie ma admina a sprawy idą jak idą; to wszystko jest uzgodnione, albo Gawrion już nie jest adminem.
  Czyszczenie NP leci bez pardonu, a potem wyrzucą te wszystkie miotły i ściery i przyprowadzą profesjonalny kombajn wyborczy. Obstawiam, że będzie grał dla Komorowskiego.

  Chciałbym zwróceć uwagę, że znowu City.

  Patrzę a pod jednym z postów dwucyfrowa liczba komentarzy, więc zaglądam, a tam sotniarze spijają sobie z dziobków. Poznawcze to bardzo.
 • @tadman 18:46:58
  Do tego MS dodający linki do TVNu i obrona Komorowskiego i Schetyny przez nową administrację. Z tego można się już jedynie śmiać, a portalu szkoda. Pozdrawiam!
 • @lju & tadman
  Dla kogo odbywa się "czyszczenie", to się dopiero okaże. Natomiast nie ma wątpliwości przeciwko komu się to odbywa - przeciwko katolickim narodowcom.
 • @Rebeliantka 22:39:50
  Ależ oczywiście! Kto to słyszał, że w Polsce mają mieć coś do gadania narodowcy! JK wyniósł się do Krakowa, żeby mu nikt nie bruździł w pochodowaniu.
  Zaraz porządek był, nikt nie palił niczego, kamieniami nie rzucał i ci w kominiarkach jakby pod ziemie zapadli się.
 • Czytaliście najnowszy tekst "przywódcy"?
  "Przywódca" jazgdyni na czele blogosfery. ;)))))))
 • @Rebeliantka 10:20:00
  :D
 • @Rebeliantka 10:20:00
  Eee tam blogosfery, on się czuję dowódcą internetu.... Jednak o ile jest postacią z kreskówki, to niech Pani zauważy, że pod każdym swoim wpisem na NP zamieszcza "zadaniowy" komentarz, w którym obraża innych blogerów, ale pajacem nie ma co się zajmować :) Pozdrawiam
 • @lju 14:46:16
  a jestem ostrożna z tolerancją dla "pajaców". Tacy ambitni rozpychają się mocno i często dochodzą do ważnych stanowisk, na których nic potem nie potrafią dobrego zrobić, poza ochroną swoich przywilejów i ego. Pełno takich w Sejmie i rządzie, spółkach SP, a najbardziej spektakularnym przykładem szkodnika był Bolek.
 • ...
  No i to by było na tyle. Na koniec chciałem podziękować Józiowi z Londynu za promowanie tej notki na innych portalach. Nie mam zamiaru więcej zajmować się "maglem". Niech sobie będzie, ale beze mnie.
 • Polecam
  http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/czy-jozio-z-londynu-to-emerytowany-milicjant
 • @Rebeliantka 21:13:47
  Czytałem, bardzo ważny temat i porównanie zasadne, przynajmniej taka sama mentalność... Co zaś do tamtejszych ludzi, wczoraj przeczytałem notkę niejakiego Jzg, który pisał, że jako dzieciak udawał małpę by rozśmieszać ubeków, z którymi współpracował jego ojciec. Udawanie małpy zostało mu do dzisiaj.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY