Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 353 komentarze

Moje komentarze

 • @kserkses 13:10:29
  Tak, dlatego pisałem w cudzysłowie :) Pozdrawiam
  Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem
 • @stanislav 23:35:59
  A co to jest ten "antysemityzm"? Jakiś problem na Bliskim Wschodzie? Jakiś twój problem? Nie obchodzi mnie nic, dla Polaków problemem nie jest antysemityzm, ale antypolonizm, niezależnie skąd pochodzi.
  Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem
 • @Rzeczpospolita 23:41:25
  Czy aby na pewno to jest nacja? Jako nację uważają siebie za takową chyba jedynie syjoniści, żydzi od niedawna, w zasadzie to jest taka ich wersja dla nas, bo jest to zlepek różnych narodowości, a nawet ras (czarni żydzi z Etiopii). Był oczywiście naród Izraela, była religia żydowska i sposób bycia, dzisiejszy naród izraelski uważa się za żydowski, podobnie jak Irlandczycy uważają się jeszcze za naród katolicki, Rosjanie prawosławny, a jacyś Afgańczycy za islamski, ale katolicy, prawosławni, islamiści, czy żydzi piszemy małą literą, zaś Irlandczycy, Rosjanie, Afgańczycy, Izraelczycy z dużej. Moim zdaniem pisanie słowa "żyd" dużą literą jest objawem jakiejś, coraz to bardziej usankcjonowanej służalczości, na którą jednak możemy, bądź nie, się godzić. Oczywiście nazewnictwo państwa wyznaniowego w Palestynie też moim zdaniem powinno być kwestią sporną. Pozdrawiam
  Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem
 • ..
  Pytanie brzmi, kto może być patriotą dla III RP i czyją ona może być ojczyzną, bo dla mnie ojczyzną jest Polska suwerenna i w tym znaczeniu tegoż pojęcia, byłbym terrorystą bo kogo bym musiał zabić, by o tę Ojczyznę dla mego narodu walczyć? Na ten temat nawet napisać dosadnie nie można, bo mój patriotyzm, to "myślozbrodnia" wedle praw dla nas stworzonej autonomii. :) Pozdrawiam
  Patriota - a kto to?
 • @Rzeczpospolita 23:05:19
  "No, a na czym owo obrażanie przeze mnie Żydów polega?"

  Na pisaniu o nich prawdy, dobrze pan wie, że oni sobie to prawo zastrzegli. A to pisanie słowa "żyd" wielką literą, to jakaś nowomowa?
  Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem
 • @rerak 20:57:02
  To nie jest czyściciel rasowy, ma facet widać immunitet na obrażanie żydów, pewnie go dostał na ostatnim zebraniu słowiańskim obok świątyni "slowianina" Lenina, czyli, sami mu pozwolili, a może nakazali, mnie tam za jedno.
  Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem
 • ...
  Przesłanie od młodych Polaków, którzy zabrali ukraińskim debilom banderowską szmatę w Polsce, mam nadzieje że solidnie im przy tym obili tępe mordy!
  https://www.youtube.com/watch?v=UqtpQgFCQIM
  Jan Engelgard: Duda i Rosja.
 • @Rzeczpospolita 11:09:22
  Na razie jedynym idiotom mającym tutaj problem z własną tożsamością i kojarzeniem prostych faktów, jesteś tutaj ty, lub raczej wy, biorąc pod uwagę to, że często piszesz o sobie w liczbie mnogiej i zmień sobie nicka bo własnymi kretynizmami obrażasz wartości wielu Polaków, internetowy chojraku, was produkują taśmowo? Jak nie od Putina to od Bandery, a wszystko tresowane w Izraelu.
  XII Sobór Słowiański. Delegacja WPS w Moskwie.
 • Zacznijmy od wyzwolenia Rosji!
  ..."W państwach słowiańskich władza musi należeć do Słowian"...

  Racja! Nie ma co czekać, Słowianie powinni obalać dyktatorów w swoich krajach, proponuję zacząć od dyktatury Putina, bez uwolnienia Rosjan, uwalnianie innych nacji będzie kiepskim pomysłem. Dziwi mnie jednak, że będąc w Moskwie nie zabraliście odpowiedniego transparentu antyputinowskiego, dlaczego? Jestem pewien że Słowianie z Rosji by was wsparli w walce z Putinem tak samo, jak wy ich w "państwach słowiańskich", no chyba że Rosja państwem słowiańskim nie jest.

  http://polonocentryzm.pl/wp-content/uploads/2013/12/image927.jpg
  XII Sobór Słowiański. Delegacja WPS w Moskwie.
 • ..
  Rajd polskich motocyklistów, mających uczcić pamięć Rotmistrza Pileckiego, nie został wpuszczony na Ukrainę...
  Co się dzieje na Ukrainie (część druga)
 • @babi 00:00:07
  "reżim... wybory" - reżimowe wybory? Jakie mogą być wybory "reżimowe"? Samo zaprzeczenie i abstrakcja w jednym. Pozdrawiam i Dobranoc :)
  Nieobecni nigdy nie mają racji
 • ...
  Elektorat (dziwne to słowo) PiS, to przede wszystkiem ludzie starsi, ci podatni na manipulację, jak im powiedzą w telewizji że PiS to patrioci, o nic innego nie pytają, patrioci, to patrioci, idą i głosują, bo w TVN powiedzieli... a ta smutna prawda do nich nie dociera, gdy im ją powiedzieć, nigdy jej nie zaakceptują... taka ta mediokracja, czy judekracja. Pozdrawiam
  Prezydencki program PIS czyli Polska izraelskim spadkiem ?
 • @lju 23:32:46
  PS Dzisiaj niedaleko od mojego miejsca zamieszkania eksmitowano emerytkę, pracowała całe życie, nie stać jej było na czynsz, to prawda... nie mogli staruszki zostawić? Góra rok i sama umarła by z głodu... a u nas niebawem cały naród czeka eksmisja, bo okupant wyznaczył nadzwyczaj wysoki czynsz do zapłacenia wszystkim Polakom...
  Nieobecni nigdy nie mają racji
 • @babi 23:19:46
  "nie rabotajem, nie kuszajem" - to jest hasło komunizmu, czy kapitalizmu w końcu? Zresztą nie ważne, Polacy niezależnie czy w Polsce rabotajet czy nie, to i tak "nie kuszajet", jak nie wierzysz, to sprawdź ilu ostatnio uciekło z kraju przed głodem i tam "rabotają i kuszają", a nawet się rozmnażają, tylko niestety ginie w nich polskość. To o czym piszesz, nie ma nic wspólnego z komunizmem, ale z eksterminacją narodu polskiego, wymieramy. Stajemy się bezdomni we własnym kraju, ale to nie wina Polaków, tylko okupanta, czy ty go aby nie reprezentujesz iż tak słownie lżysz, ten wspaniały naród, którego jedynym grzechem w oczach świata jest jego prawość?
  Nieobecni nigdy nie mają racji
 • ...
  Ej Panie "socjolog", co to za obrzydliwość "nieobecni nie mają racji", no to ja się do cholery pytam pana, panie socjolog, kiedy będzie plebiscyt w sprawie wyboru systemu dla Polaków? Może Polacy chcieliby demokracji bezpośredniej, parlamentarnej, a może nazizmu, faszyzmu, monarchizmu, komunizmu, czy innego izmu... oczywiście nie wiemy, bo Polaków nikt o to nie pytał, ale wybrano nam system i kto to uczynił? Polacy? Nie. Polaków nie było przy okrągłym stole, inna nacja o tym decydowała, niech więc pan będzie konsekwentny panie o nicku "socjolog" i zmieni tytuł na POLACY NIGDY NIE MAJĄ RACJI... wówczas będzie prawidłowo... lub może tak wprost o tym, jaka to nacja ma rację? Tylko wówczas niech pan uważa, bo oskarżą pana o antysemityzm...
  Nieobecni nigdy nie mają racji
 • @lju 14:45:59
  https://www.youtube.com/watch?v=8GTP9vTY2sI

  PS Co to za rasiści, którzy mordują tylko białych?
  Czy szczujący na Nocne Wilki to komuchy ?
 • @Jarosław Światowid 03:15:38
  To ja też zapodam
  https://www.youtube.com/watch?v=83b6DSdiSbI
  Czy szczujący na Nocne Wilki to komuchy ?
 • @moher 01:42:51
  PS Kononowicz był lepszy
  ANDRZEJ HADACZ O POPARCIU PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO
 • @moher 01:42:51
  "Dobrze byłoby, gdyby Twój odczyt intencji okazał się trafny!"

  Tego nie wiem. Ostatecznie to filmowanie Hadacza przypomina mi filmowanie osoby niezrównoważonej psychicznie i zrąbanej moralnie... ale Pan Sendecki chyba wie, co robi. Ja sam osobiście nie chciałbym uczestniczyć w żadnej inicjatywie z Hadaczem, który nawet na pedalskie imprezy chodzi, byleby się lansować. Pozdrawiam
  ANDRZEJ HADACZ O POPARCIU PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO
 • @czerwony baron 22:43:05
  A nie zauważyłeś że powiedział jasno iż to propagandowy film? W propagandowym filmie, jak w reklamie, nie przedstawia się konkurencji jako równie dobrej, ale zawsze złą :)
  Czy Yoda był Żydem?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY